Najlepsze półkolonie w Krakowie

Najlepsze półkolonie w Krakowie

Zapraszamy na pełne przygód najlepsze półkolonie z Harcownią wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat.
Podczas wakacji z nami nie ma czasu na nudę!
Każdy turnus ma swój unikalny temat, który przeniesie nas do zupełnie innego świata. Pomysłowi animatorzy zapewnią atrakcje na najwyższym poziomie!

Zastanawiasz się co będzie robić Twoje dziecko podczas wakacji? Zapraszamy do Harcownii na niezwykłą półkolonię.
Będzie mnóstwo zabawy, śmiechu i atrakcji. W planie między innymi: warsztaty plastyczne, zajęcia ruchowe,fitness dla dzieci, wycieczki i spacery, twórcze zabawy, szalone eksperymenty i wiele, wiele innych atrakcji. Organizujemy program w taki sposób, aby dzieci nie miały czasu na nudę 🙂

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa dzieci, dlatego oferujemy kameralną grupę oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.
PÓŁKOLONIA ZGŁOSZONA DO KURATORIUM OŚWIATY
Program dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników turnusu.
Naszą misją jest zobaczyć radość w oczach dzieci- przekonaj się, że potrafimy tego dokonać !

Wszystkie posiłki dostarcza nam firma cateringowa, która specjalizuje się w żywieniu dzieci, stąd posiłki są zdrowe i zróżnicowane.

 

Wakacje 2019:

turnus I- 15-19.07    — > Starożytny Egipt  BRAK WOLNYCH MIEJSC

przeniesiemy się do świata starożytnych Piramid.  Przekonamy się jaki wpływ na dzisiejsze życie mieli Egipcjanie. Stworzymy własne mumie i talizmany szczęścia.  Dowiemy się na czym polegają wykopaliska archeologiczne i wyruszymy w teren, aby z pomocą wykrywacza metali spróbować wykopać niezwykłe skarby. Odwiedzimy także muzeum archeologiczne.

Turnus II 22-26.07  –> Pachnąca Azja  BRAK WOLNYCH MIEJSC

Jedzenie ryżu pałeczkami i pisanie śmiesznych znaków zamiast liter- to zwykle coś, co jest dla dzieci „najdziwniejsze” w kulturze azjatyckiej. Spróbujemy wspólnie odkryć inne niezwykłości tego kontynentu. Będziemy próbować przypraw, rysować chińskie znaki, uczyć się chodzić w kimono.  Dowiemy się czym jest Manggha udając się do muzeum.

Turnus III 29.07-2.08  –> Euro-trip BRAK WOLNYCH MIEJSC
Tydzień Europejski upłynie nam na poznawaniu kultury bliższych i dalszych sąsiadów. Spróbujemy zatańczyć taniec fiński i belgijski. Nauczymy się mówić „dzień dobry” w 10 językach. Poznamy tradycyjne potrawy europejskich stolic, a nawet udamy się na warsztaty robienia pizzy. Po takim  tygodniu stolice państw europejskich będziemy mieć w małym palcu! 🙂

Turnus IV  5-9.08    –> Piękna nasza Polska cała BRAK WOLNYCH MIEJSC
Tydzień polski sprawi, że palcem po mapie przemierzymy naszą Ojczyznę od morza aż do Tatr!  Wyruszymy na wycieczkę, aby zobaczyć tradycyjną polską wieś i poznać zwierzęta gospodarskie. Upieczemy chleb i zrobimy własne masło! Spróbujemy także konnych przejażdżek, a może nawet wydoimy krowę? Poznamy tajemnicze słowa, które już dawno nie są w użyciu. Odwiedzimy także muzeum etnograficzne. Oczywiście nie zabraknie podchodów i wyjścia na basen!

Turnus V   12-16.08   –> Olimpiada sportowa 2 WOLNE MIEJSCA
W planie przede wszystkim: wyjście na basen,podchody, gimnastyka oraz ruch na wiele różnych sposobów. Ponadto gry i zabawy rekreacyjne oraz konkurencje sportowe z nagrodami. Będziemy radośnie harcować, pamiętając o współzawodnictwie fair-play. Ponadto znajdziemy czas na warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne. Wyruszymy także na wycieczkę do parku linowego!

Turnus VI 19-23.08   –>Badacze Przyrody BRAK WOLNYCH MIEJSC

Z lupą wyruszymy w świat, aby wspólnie odkrywać bogactwo przyrody. Dowiemy się czym różnią się ślady od tropów, sarna od jelenia i buk od Bugu. Poznamy gatunki otaczających nas drzew, będziemy wąchać kwiaty z pobliskiej kurdwanowskiej łąki i łapać owady do specjalnych pojemników. Pod najprawdziwszym mikroskopem zbadamy przeróżne znaleziska przyrodnicze! Odwiedzimy najprawdziwszą pasiekę i będziemy obserwować królową matkę!

Turnus VII  26-30.08  –>Talenciarnia BRAK WOLNYCH MIEJSC

Każdy ma talent- czasem trzeba go odkryć! Będziemy tańczyć, śpiewać, malować, szyć, gimnastykować się, a nawet uprawiać sztuki walki! To będzie tydzień różnorodności w dobrym tego słowa znaczeniu, na końcu którego urządzimy wielkie Mam Talent! Podczas tego tygodnia odwiedzą nas nawet warsztaty cyrkowe! Będzie się działo!

Ramowy plan półkolonii:

7.30-8.30 – zabawy świetlicowe
8.30-16.00– zajęcia programowe  (sportowe, muzyczne, taneczne, fitness, ruchowe, plastyczne, wyjście na basen, wycieczki, itp.) w tym 3 posiłki
16.00-17.30 – zabawy świetlicowe

Koszt:

Im wcześniej-tym taniej 🙂

480 zł wpłata zadatku  do 30.04

500 zł wpłata zadatku od 10.06

520 zł wpłata zadatku po 10.06

bezzwrotny zadatek w wysokości 100zł

W cenie turnusu:

(kolejny turnus 5% zniżki,)
– opieka wykwalifikowanej kadry,
– ubezpieczenie NNW
– wyjścia i wycieczki
– wyżywienie:  śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek/ uwzględniamy diety!
– woda bez ograniczeń,
– materiały plastyczne,
– autorski program,
– opieka od 7.30-17.30
– niezapomniane wrażenia!

 

Dane do przelewu:

Renata Biel, Warsztaty i animacje dla dzieci
ul. Halszki 28/LU7
30-611 Kraków
nr konta 42 1050 1445 1000 0091 2043 2340

 
tytułem: Półkolonia, TURNUS (nr), nazwisko i imię dziecka

Zapisy:

Skorzystaj z formularza kontaktowego…


Imię i nazwisko*

Adres email

Numer telefonu:*

Turnus:*

Dodatkowe informacje:

[recaptcha]

* oznacza pole wymagane

…lub telefonicznie:

667 459 844 – sala
667 459 839 – rezerwacja warsztatów, animacji okolicznościowych

kontakt@harcownia.com