Urodziny

Urodziny

Niezapomniane urodziny dla dzieci w Krakowie? Tylko z Harcownią!

Najwspanialszy dzień w roku, dzień na który z utęsknieniem czeka Twoje dziecko, to dzień jego urodzin! Zrób mu prezent-zorganizuj imprezkę marzeń.
Wieloletnie doświadczenie w organizacji urodzin dla dzieci sprawiło, że jesteśmy specjalistami w tym temacie.

Organizujemy urodziny dla dzieci pełne śmiechu, radości, dobrej zabawy, które są przepełnione kreatywnością. Tworzymy, lepimy, skaczemy, szalejemy, robimy wszystko to, co dzieciaki uwielbiają! Jesteśmy specjalistami od robienia rzeczy niemożliwych.

Kliknij w nazwę pakietu (mini, midi, maxi) aby wybrać:

 

AktywnośćMini ⭐ Midi ⭐⭐ Maxi ⭐⭐⭐
Zabawy z chustą animacyjną
Zabawy ruchowe z wykorzystaniem gadżetów, nakryć głowy itp
Zabawy przy muzyce
Skręcanie balonowych kreacji
Mini warsztaty plastyczne
Pokaz i puszczanie baniek mydlanych XXL/zamykanie w bańce mydlanej
Piniata
tematyczne nakrycie stołu
tematyczna dekoracja sali

czas: 2 h cena: 420zł – 10 dzieci + Jubilat GRATIS* każde kolejne dziecko 25zł cena zawiera: 2 godzinne prowadzenie urodzin przez wykwalifikowanego animatora, rezerwację sali urodzinowej na wyłączność, dekoracje sali, Nakrycie stołu: białe talerzyki i kubeczki, Woda mineralna, ciasteczka owsiane, paluszki, Szczegółowy plan ustalamy indywidualnie uwzględniając Państwa preferencje. Program: Zabawy z chustą animacyjną, zabawy ruchowe z wykorzystaniem gadżetów, nakryć głowy itp, zabawy sportowe, Zabawy przy muzyce,  tańce integracyjne, Do wyboru jedna z dwóch atrakcji: pokaz i puszczanie baniek mydlanych XXL lub skręcanie balonowych kreacji.

Czas: 2 h cena: 500zł – 10 dzieci+ Jubilat GRATIS* każde kolejne dziecko 30zł cena zawiera: 2 godzinne prowadzenie urodzin przez wykwalifikowanego animatora, rezerwację sali urodzinowej na wyłączność, dekoracje sali, Nakrycie stołu: białe talerzyki i kolorowe kubeczki, woda mineralna, sok, paluszki, krakersy, ciasteczka owsiane Tematyczny program: Zabawy z chustą animacyjną, zabawy ruchowe z wykorzystaniem gadżetów, nakryć głowy itp, zabawy sportowe, Zabawy przy muzyce,  tańce integracyjne, Skręcanie balonowych kreacji / pokaz i puszczanie baniek mydlanych XXL mini warsztaty plastyczne – każdy uczestnik zabierze ze sobą mały „gifcik”

Czas: 2 h cena: 580 – 10 dzieci + Jubilat GRATIS* każde kolejne dziecko 35zł cena zawiera: 2 godzinne prowadzenie urodzin przez wykwalifikowanego animatora, rezerwację sali urodzinowej na wyłączność,  tematyczną dekoracje sali, Nakrycie stołu: tematyczne talerzyki i kubeczki, woda mineralna, sok jabłkowy, paluszki, krakersy, chrupki, 3 rodzaje ciastek, owoce sezonowe Tematyczny program: Zabawy z chustą animacyjną, zabawy ruchowe z wykorzystaniem gadżetów, nakryć głowy itp, zabawy sportowe, Zabawy przy muzyce,  tańce integracyjne, Skręcanie balonowych kreacji Pokaz i puszczanie baniek mydlanych XXL/zamykanie w bańce mydlanej mini warsztaty plastyczne – każdy uczestnik zabierze ze sobą mały „gifcik” słodka i kolorowa Piniata wypełniona cukierkami

*w przypadku większej ilości Jubilatów dopłata + 50zł za każdego kolejnego Jubilata
Tematy urodzin:

to impreza idealna dla miłośników Kevina, Stuarta i Boba. Razem z niebiesko-żółtymi stworkami będziemy radośnie uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych oraz prezentować swoje umiejętności taneczne podczas mini disco. Wyścig z bananem, śmieszne zadanie i niebanalne zagadki to właśnie świat Minionków!

na uczestników tego przyjęcia czeka detektywistyczna przygoda, mnóstwo skomplikowanych zadań do wykonania oraz zagadek do rozwiązania. Będziemy odczytywać tajemnicze szyfry, poszukiwać atrybutów detektywa oraz zbierać odciski palców.

Podróż po planetach to doskonała propozycja dla dzieci 6-10 lat. Całe urodziny prowadzone są w formie gry, w której trzeba wykonać zadanie na każdej z planet. Stworzymy przyjaciela-Marsjanina, będziemy uciekać przed deszczem meteorytów i badać kosmiczne odległości.

Zapraszamy na przygodę z psimi ratownikami! Czeka na nas mnóstwo zadań i zagadek. Każdy uczestnik musi wykonać specjalną listę zadań, po której zostanie oficjalnie przyjęty do drużyny Ridera. Trening sprawnościowy i konkursy to tylko część atrakcji jakie na nas czekają.

Przeniesiemy się do zamku w Hogwarcie by poczuć magię.
Mecz quidicha, magiczne różdżki, szalone loty na miotłach to tylko kilka atrakcji, które czekają na naszych gości!

Zapraszamy wszystkie małe księżniczki do zabawy. Będzie bal, robienie biżuterii, budowanie zamkowej wieży i wiele innych atrakcji.

Urodziny* na których będziemy działać!  Stworzymy wielobarwną tęczę, i lampę przypominającą lawę… Przekonamy się dlaczego i jak wybucha wulkan, czy można odczytać napis z pustej kartki oraz na jakiej zasadzie działają ruchome piaski. Odpowiedzi na te i inne pytania tylko na naszych urodzinach!

* urodziny realizujemy TYLKO w pakiecie maxi

Skoki w workach, przeciąganie liny, wyścigi z jajkiem to tylko kilka pomysłów. U nas dzieci mają możliwość i miejsce na to, aby wyszaleć się w kontrolowany sposób. Rozpalimy olimpijski ogień w dziecięcych sercach!

Ahoj Przyjaciele! Ahoj Przygodo! Zapraszamy wszystkie Lwy morskie na przygodę pod piracką banderą. Będziemy śpiewać szanty, łowić ryby i poszukiwać skarbów i złota. Nie zabraknie także prawdziwej bitwy morskiej! piracka Przygoda to wspaniałe urodziny dla dzieci!

Hawajskie urodzinki to impreza pełna kwiatów, tańców i egzotycznych niespodzianek. Będzie

zabawa z limbo, robienie naszyjnik hawajskich, konkurs egzotycznych smaków i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy na wspólną wyprawę do Mroźnego Arendell. Będziemy przypinać Nos zakręconemu Olafowi, tańczyć prawdziwie mroźny taniec a nawet uczestniczyć w saneczkowym pościgu.

W Ponywville czeka na nas mnóstwo atrakcji. Podobno Rainbow Dash zgubił swój ogon, Pinki Pie ukrył dla nas coś w stogu siana, a Sweetie Belle zaprasza na szaloną wyprawę. Chcesz przekonać się co jeszcze dla was przygotowaliśmy? Przybywajcie.

Kowboje i kowbojki! Zapraszamy na dziki zachód, gdzie czekają na nas szalone konie i dzika jazda po Wielkim Kanionie. Płukanie złota i rzucanie lassem to tylko część atrakcji które na was czekają.

 

 

Sprawdź termin lub dowiedz się więcej