Urodziny

Urodziny

Niezapomniane urodziny dla dzieci w Krakowie? Tylko z Harcownią!Najwspanialszy dzień w roku, dzień na który z utęsknieniem czeka Twoje dziecko, to dzień jego urodzin! Zrób mu prezent-zorganizuj imprezkę marzeń.
Wieloletnie doświadczenie w organizacji urodzin dla dzieci sprawiło, że jesteśmy specjalistami w tym temacie.Organizujemy urodziny dla dzieci pełne śmiechu, radości, dobrej zabawy, które są przepełnione kreatywnością. Tworzymy, lepimy, skaczemy, szalejemy, robimy wszystko to, co dzieciaki uwielbiają! Jesteśmy specjalistami od robienia rzeczy niemożliwych.

BRAK WOLNYCH TERMINÓW NA ORGANIZACJĘ URODZIN W SALI DO KOŃCA SIERPNIA.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI SALI OD WRZEŚNIA.

ANIMACJE WYJAZDOWE DOSTĘPNE. 🙂

Kliknij w nazwę pakietu (mini, midi, maxi) aby wybrać:

Pakiety:
*w przypadku większej ilości Jubilatów dopłata + 50zł za każdego kolejnego Jubilata

czas: 2 h
cena: 650zł – 10 dzieci + Jubilat GRATIS*
każde kolejne dziecko 30zł
cena zawiera:
2 godzinne prowadzenie urodzin przez wykwalifikowanego animatora,
rezerwację sali urodzinowej na wyłączność,
urodzinowa dekoracje sali,

Nakrycie stołu
:
białe talerzyki i kubeczki,
Woda mineralna,
ciastka,
paluszki,
chrupki

 

Program:
zabawy z chustą animacyjną,
zabawy ruchowe z wykorzystaniem gadżetów animacyjnych,
zabawy sportowe, 
zabawy przy muzyce,
mini disco przy światłach dyskotekowych
skręcanie balonowych figurek

Czas: 2 h
cena: 730zł – 10 dzieci + Jubilat GRATIS*
każde kolejne dziecko 35 zł
cena zawiera:
2 godzinne prowadzenie urodzin przez wykwalifikowanego animatora,
rezerwację sali urodzinowej na wyłączność,
urodzinowo-balonową dekoracje sali,

Nakrycie stołu
:

talerzyki i kolorowe kubeczki,
woda mineralna,
sok,
paluszki,
chrupki, 
2 rodzaje ciasteczek 

Tematyczny program:

-wybór tematu przewodniego
-zabawy z chustą animacyjną,
-zabawy ruchowe z wykorzystaniem gadżetów animacyjnych,
-zabawy sportowe, 
-zabawy przy muzyce,
-mini disco przy światłach dyskotekowych
-skręcanie balonowych figurek
-mini warsztaty plastyczne – każdy uczestnik zabierze ze sobą mały „gifcik”

Czas: 2 h
cena: 850zł – 10 dzieci + Jubilat GRATIS*
każde kolejne dziecko 35zł
cena zawiera: 2 godzinne prowadzenie urodzin przez wykwalifikowanego animatora,
rezerwację sali urodzinowej na wyłączność

Nakrycie stołu:

tematyczne talerzyki i kubeczki,
tematyczna dekoracja sali
woda mineralna,
soki,
paluszki, krakersy, chrupki,
3 rodzaje ciastek,

 

Tematyczny program:
Wybór tematu przewodniego
zabawy z chustą animacyjną,
zabawy ruchowe z wykorzystaniem gadżetów animacyjnych,
zabawy sportowe, 
zabawy przy muzyce,
mini disco przy światłach dyskotekowych
skręcanie balonowych figurek
mini warsztaty plastyczne – każdy uczestnik zabierze ze sobą mały „gifcik”
zamykanie każdego dziecka w bańce mydlanej, zabawy z pianą

 
 
 
Tematy urodzin:

to impreza idealna dla miłośników Kevina, Stuarta i Boba. Razem z niebiesko-żółtymi stworkami będziemy radośnie uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych oraz prezentować swoje umiejętności taneczne podczas mini disco. Wyścig z bananem, śmieszne zadanie i niebanalne zagadki to właśnie świat Minionków!

Fani pokemonów- przybywajcie 🙂 Zapraszamy na urodziny podczas których będziemy uciekać przed elektryzującym Pikatchu! Będziemy grać w wielkie poke-memory. Nie zabraknie zadań sportowych i ruchowych. Na koniec stworzymy własne pokeballe, które zabierzemy do domów.

Zapraszamy na przygodę z psimi ratownikami! Czeka na nas mnóstwo zadań i zagadek. Każdy uczestnik musi wykonać specjalną listę zadań, po której zostanie oficjalnie przyjęty do drużyny Rydera. Trening sprawnościowy i konkursy to tylko część atrakcji jakie na nas czekają.

Przeniesiemy się do zamku w Hogwarcie by poczuć magię.
Mecz quidicha, magiczne różdżki, szalone loty na miotłach to tylko kilka atrakcji, które czekają na naszych gości!

Zapraszamy fanów kwardatowej gry! Czekają na nas niespodzianki, wybuchy TNT, minecraftowe wielkie memory, ucieczka przed szalonym Creeperem i wiele innych!

Zapraszamy wszystkie małe księżniczki do zabawy. Będzie bal przy dyskotekowych światłach, szukanie zagubionego pantofelka, rozdzielanie grochu i maku i wiele innych księżniczkowych zadań…

Urodziny* na których będziemy działać!  Stworzymy wielobarwną tęczę, i lampę przypominającą lawę… Przekonamy się dlaczego i jak wybucha wulkan, czy można odczytać napis z pustej kartki oraz na jakiej zasadzie działają ruchome piaski. Odpowiedzi na te i inne pytania tylko na naszych urodzinach!

* urodziny realizujemy TYLKO w pakiecie maxi

Skoki w workach, przeciąganie liny, wyścigi z jajkiem to tylko kilka pomysłów. U nas dzieci mają możliwość i miejsce na to, aby wyszaleć się w kontrolowany sposób. Rozpalimy olimpijski ogień w dziecięcych sercach! Stawiamy na dobrą zabawę- wszyscy są zwycięzcami!

Zapraszamy do krainy dinozaurów. Przekonamy się czy ppotrafimy być szybcy jak owiraptory i sprytni jak troodony. Spróbujemy swoich sił w dino zadaniach i quizach. Wspólnie stworzymy własne diplodoki które oswojone zabierzemy do domów.

Ahoj Przyjaciele! Ahoj Przygodo! Zapraszamy wszystkie Lwy morskie na przygodę pod piracką banderą. Będziemy śpiewać szanty, łowić ryby i poszukiwać skarbów i złota. Nie zabraknie także prawdziwej bitwy morskiej! Piracka Przygoda to wspaniałe urodziny dla dzieci!

Hawajskie urodzinki to impreza pełna kwiatów, tańców i egzotycznych niespodzianek. Będzie zabawa z limbo, robienie naszyjników hawajskich, konkurs egzotycznych smaków i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy na wspólną wyprawę do Mroźnego Arendell. Będziemy przypinać Nos zakręconemu Olafowi, tańczyć prawdziwie mroźny taniec a nawet uczestniczyć w saneczkowym pościgu.

W Ponywville czeka na nas mnóstwo atrakcji. Podobno Rainbow Dash zgubił swój ogon, Pinki Pie ukrył dla nas coś w stogu siana, a Sweetie Belle zaprasza na szaloną wyprawę. Chcesz przekonać się co jeszcze dla was przygotowaliśmy? Przybywajcie.

Zapraszamy w podróż po planetach. Odwiedzimy wspólnie każdą planetę, przejdziemy przez tunel aerodynamiczny, sprawdzimy czy łatwo mieć na sobie pierścień Saturna, przekonamy się jak to jest wirować na boku niczym Uran oraz jak uciekać przed deszczem meteorytów.

Zapraszamy wszystkich koniarzy na urodzinki z grzywą! oj będzie się działo… Zaplatnanie końskich warkoczy, szukanie konia w stogu siana, skoki przez przeszkody… wszyscy będziemy rżeć ze śmiechu zajadając marchewki!