O nas

O nas

Harcownia to wyjątkowe miejsce, do którego dziecko może przyjść na zajęcia lub do naszej Sali Kreatywnej Zabawy w której czekają wyjątkowe i oryginalne zabawki, tworzone przez nas i naszych przyjaciół.
Dla Państwa przygotowaliśmy przytulną poczekalnię, w której można napić się aromatycznej kawy lub herbaty i poczytać ciekawe książki z naszej biblioteczki.
Harcownia to idealne miejsce na organizację urodzin i imprez tematycznych.
To także profesjonalne animacje okolicznościowe i kreatywne warsztaty dla przedszkoli i szkół.

Sylwia

Jestem szczęśliwą mamą i żoną. Z wykształcenia jestem pedagogiem, nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, z pasji animatorem, edukatorom. Od 15 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam w harcerstwie, prowadząc min drużynę harcerską i gromadę zuchową. Prowadziłam różnorakie zajęcia dla dzieci jako edukator przyrodniczy, przez wiele lat byłam wychowawcą kolonijnym, kierownikiem wypoczynku, animatorem zabaw, wodzirejem.
Kilka lat pracowałam także jako nauczyciel zarówno w Szkole Podstawowej jak i w przedszkolu.
Jestem certyfikowanym trenerem metody Sensoplastyka.

Swoje doświadczenie, które udało mi się zebrać przez wszystkie lata staram się każdego dnia wykorzystywać w pracy.

Uwielbiam wszystko co twórcze, kreatywne, lubię zwykłe rzeczy przemieniać w niezwykłe i tworzyć „coś z niczego”. W pracy z dziećmi staram się wyzwalać ich naturalny potencjał i pozwolić na to, aby miały możliwość wykorzystać swoją energię.

Renata

Prywatnie jestem szczęśliwą, aktywną i kreatywną mamą i żoną. Zarówno
w domu jak i w pracy priorytetem jest dla mnie dbanie o bezpieczeństwo dzieci. Posiadam wykształcenie pedagogiczne ze specjalizacją wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna oraz wiele kursów i szkoleń, na czele z Metodą M. Montessori.Wychowując dzieci opieram się na metodzie montesoriańskiej, która nastawiona jest na umożliwianie dzieciom samodzielnego poznawania świata.

Jestem osobą komunikatywną, kreatywna i pomysłową, a przede wszystkich kocham swoją pracę. Organizowanie dzieciom wolnego czasu sprawia mi wiele radości, a widok zadowolonych buzi dzieci inspiruje mnie do dalszego działania.

.
.
.

HARCOWNIA uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 9000zł