Little Travelleres/angielski

Little Travelleres/angielski

„Little Travellers” – to autorskie zajęcia z j. angielskiego stworzone z myślą o wspieraniu  naturalnej ciekawości i zainteresowań dziecka. Zestaw kreatywnych ćwiczeń łączących w sobie teatralne, sensoryczne, muzyczne, motoryczne, plastyczne i ruchowe zabawy pozwala dziecku bezstresowo i niezauważalnie oswoić się z nowym językiem.

„Little Travellers” – to wesoła podróż w przeróżne Krainy, gdzie odnajdziemy nie tylko wiedzę z j. angielskiego, ale również wszechstronne wsparcie obszarów mózgowych pozwalające tę wiedzę przyswoić.

Na pewno będzie to czas aktywnej, energicznej i pożytecznej zabawy! Wykorzystamy wszystko  najbardziej lubiane przez dzieci, nadamy temu nowy sens i przy okazji będziemy się uczyć..
Zajęcia DLA DZIECI W WIEKU 2,5-4 LAT odbywają się w towarzystwie Rodzica/Opiekuna

doremisie zajęcia język angielski dla dzieci morze barwiony ryż na niebiesko rybka kamyki wodorosty zabawa sensoryczna

Żadne zajęcia nie obchodzą się bez zabawy sensoryczne – dzieci ją uwielbiają! Dlaczego więc nie zrobić tego po angielsku?

Prowadząca:
Irina Szałapak                                                       

Muzykolog, nauczyciel przedmiotów muzycznych, członek Polskiego Towarzystwa Carla Orffa. Od 2014 roku prowadzi zajęcia muzyczne Do-Re-MISIE! Muzyka dla malucha dla dzieci od 3 m.ż. Stworzyła kilka programów muzycznych dla różnych grup wiekowych, wg których pracuje do teraz. Studiowała również pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z metodyką j. angielskiego na studiach podyplomowych. Zdobyta wiedza pozwoliła rozpocząć w 2018 r. zajęcia z j. angielskiego dla dzieci 2-6 lat.