Najlepsze półkolonie w Krakowie 2020

Najlepsze półkolonie w Krakowie 2020

Zapraszamy na półkolonie 2020 w Krakowie do Harcownii.
Podczas wakacji z nami nie ma czasu na nudę!
Każdy turnus ma swój unikalny temat, który przeniesie nas do zupełnie innego świata. Pomysłowi animatorzy zapewnią atrakcje na najwyższym poziomie!

Będzie mnóstwo zabawy, śmiechu i atrakcji. W planie między innymi: warsztaty plastyczne, zajęcia ruchowe,fitness dla dzieci, wycieczki i spacery, twórcze zabawy, szalone eksperymenty i wiele, wiele innych atrakcji. Organizujemy program w taki sposób, aby dzieci nie miały czasu na nudę 🙂

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa dzieci, dlatego oferujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.
PÓŁKOLONIA ZGŁOSZONA DO KURATORIUM OŚWIATY
Program dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników turnusu.
Naszą misją jest zobaczyć radość w oczach dzieci- przekonaj się, że potrafimy tego dokonać !

Wszystkie posiłki dostarcza nam firma cateringowa, która specjalizuje się w żywieniu dzieci, stąd posiłki są zdrowe i zróżnicowane.

PÓŁKOLONIE 2020

TURNUS „0” (29.06-3.07) Lato w Mieście
Czy lato w mieście może być fajne? Przekonamy się jak wiele niespodzianek czeka na nas w najbliższym otoczeniu. Będziemy szukać, odkrywać i podziwiać świat który nas otacza. Z radością i energię będziemy wspólnie bawić się, grać i cieszyć z obecności rówieśników! Jak zwykle czeka na nas moc eksperymentów, zabaw plastycznych i przygód. BRAK MIEJSC

TURNUS I  (6-10.07) Kraina Zmysłów
Podczas tego tygodnia wakacji przeniesiemy się do Świata Zmysłów. Będziemy wąchać, smakować, dotykać i nasłuchiwać. Postaramy się odkryć piękno otaczającego nas świata w nieco inny sposób. Oddamy się sensoplastycznym zabawom i twórczym warsztatom tworzenia pachnących mydeł. Spróbujemy odkryć co znaczy być niesłyszącym, a nawet nauczymy się kilku słów w języku migowym. BRAK MIEJSC

TURNUS II (13-17.07)  Wynalazki
CO
 łączy Leonardo Da Vinci i Bella? Czy Alfred Nobel chciał zostać poetą? Czy damy radę samodzielnie skonstruować prosty telefon? Na ten wyjątkowy turnus zapraszamy wszystkich kreatywnych pasjonatów techniki. Przekonamy się czy można uzyskać prąd z ogórka, zbudujemy „pociąg elektromagnetyczny” oraz własną wyrzutnie rakietową. Przybywajcie!

TURNUS III (20-24.07 ) Detektywi
Sherlock Holmes to był ktoś! Podczas tego tygodnia będziemy odkrywać ciekawostki dotyczące pracy detektywów. Poznamy kilka sposobów szyfrowania wiadomości. Spróbujemy zebrać odciski palców pozostawione na różnych przedmiotach  oraz przekonamy się, jak bardzo różnią się od siebie linie papilarne. Wspólnie odczytamy  zupełnie niewidoczne napisy i razem odkryjemy niejedną zagadkę!

TURNUS IV (27-31.07) Przyrodniczy
Z lupą przez Świat! Zbadamy wspólnie niejeden zakątek Krakowa, przekonamy się ilu małych przyjaciół można spotkać w pobliskim parku. W szczególny sposób zajmiemy się tematem pszczół i innych zapylaczy! Nazwiemy wspólnie drzewa i sprawdzimy czy latem można spotkać w okolicy „choinki”. Pod prawdziwym mikroskopem przyjrzymy się pozornie zwykłym rzeczom i wspólnie wywołamy deszcz pod dachem. Czy to możliwe? Przekonajcie się sami

TURNUS V (3-7.08) Sportowy
Do biegu, gotowi, start! Zapraszamy wszystkich niestrudzonych małych sportowców na turnus pełen ruchu! Gry i zabawy na 100 sposobów, konkurencje sportowe i gimnastyka każdego dnia! Podczas tego tygodnia przypomnimy sobie także dawne gry podwórkowe, do których wystarczył kamyk, kreda i piłka. Turniej lekkoatletyczny i chińska piłka nożna to tylko kilka pomysłów, które będziemy realizować.

TURNUS VI (10-14.08) Dookoła Świata
Przekonamy się ile krajów i kontynentów można odwiedzić podczas pięciodniowego turnusu. Sprawdzimy, czy Pingwiny żyją tylko na Madagaskarze… Dowiemy się gdzie używa się języków Suahili i flamandzkiego. Odkryjemy gry i zabawy Dzieci z całego świata. Spróbujemy ciekawych przypraw i różnorodnych smaków odległych lądów. Kto wie, może na chwilę nawet przeniesiemy się do Japonii?

TURNUS VII (17-21.08) Dziki Zachód
Kowboje czy Indianie? Płukanie złota na czas, rzuty lasso i polowanie na bizony- oto kilka pomysłów na nasze zabawy na Dzikim Zachodzie. Stworzymy własne łapacze snów i talizmany szczęścia, aby spróbować odkryć piękno kultury Indian. Przekonamy się czy łatwo jeździć na dzikich wierzchowcach i wypasać stada krów. W radosnej atmosferze odtańczymy Polkę Kowbojkę!

TURNUS VIII (24-28.08) Superbohaterowie
Superman, Batman a może WonderWomen? Czy Bohaterowie książek, bajek i komiksów są naprawdę super? Jakie prawdziwe moce kryją w sobie te postaci? Stworzymy własne stroje Superbohaterek i SuperBohaterów.  Nie zabraknie pełnych śmiechu zabaw i konkurencji.  Odkryjemy, że każdy z nas może stać się bohaterem bo SUPERMOC mamy w sobie!

Ramowy plan półkolonii:

7.30-8.30 – zabawy świetlicowe

9.00- 16.00– zajęcia programowe  (sportowe, muzyczne, taneczne, fitness, ruchowe, plastyczne, wyjście na basen, wycieczki, itp.)

16.00-17.30 – zabawy świetlicowe

posiłki:
8.30 śniadanie,
11.00 drugie śniadanie,
13.00 dwudaniowy obiad,
15.00 podwieczorek

Koszt:

Im wcześniej-tym taniej 🙂

500 zł wpłata zadatku  do 30.04

520 zł wpłata zadatku do 31.05

550 zł wpłata zadatku od 1.06

bezzwrotny zadatek w wysokości 100zł//

W cenie turnusu:

– opieka wykwalifikowanej kadry,
– ubezpieczenie NNW
– wyjścia i wycieczki
– wyżywienie:  śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek/ uwzględniamy diety!
– woda bez ograniczeń,
– materiały plastyczne,
– autorski program,
– opieka od 7.30-17.30
– niezapomniane wrażenia!

Dane do przelewu:

Renata Biel, Warsztaty i animacje dla dzieci
ul. Halszki 28/LU7
30-611 Kraków
nr konta 42 1050 1445 1000 0091 2043 2340

tytułem: Półkolonia, TURNUS (nr), nazwisko i imię dziecka

Zapisy:

Skorzystaj z formularza kontaktowego…


  Imię i nazwisko*

  Adres email

  Numer telefonu:*

  Turnus:*

  Dodatkowe informacje:

  [recaptcha]

  * oznacza pole wymagane

  …lub telefonicznie:

  667 459 844 – sala
  667 459 839 – rezerwacja warsztatów, animacji okolicznościowych

  kontakt@harcownia.com