Najlepsze półkolonie w Krakowie                    WAKACJE 2024

Najlepsze półkolonie w Krakowie WAKACJE 2024


 

Jeśli szukasz półkolonii Letnich 2024 w Krakowie zapraszamy do Harcownii.
Podczas półkolonii z nami nie ma czasu na nudę!
 Pomysłowi animatorzy zapewnią atrakcje na najwyższym poziomie! Będzie mnóstwo zabawy, śmiechu i atrakcji.

W planie między innymi:
-warsztaty plastyczne,
-zajęcia ruchowe,
-konkurencje sportowe,
-wycieczki i spacery po okolicy, (
każdego dnia spędzamy czas na świeżym powietrzu)
-wyjścia na basen,
-podchody, 

-twórcze zabawy, szalone eksperymenty i wiele, wiele innych atrakcji. Organizujemy program w taki sposób, aby dzieci podczas półkolonii 2024 nie miały czasu na nudę 🙂
PÓŁKOLONIE PRZENACZONE DLA DZIECI OD 7lat! (najmłodszy rocznik 2017)

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa dzieci, dlatego podczas półkolonii 2024 oferujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.
PÓŁKOLONIA 2024 ZGŁOSZONA DO KURATORIUM OŚWIATY
Program dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników turnusu.
Naszą misją jest zobaczyć radość w oczach dzieci- przekonaj się, że potrafimy tego dokonać !

Wszystkie posiłki dostarcza nam firma cateringowa, która specjalizuje się w żywieniu dzieci, stąd posiłki są zdrowe i zróżnicowane.

turnus 1:
01.07 – 05.07 MINECRAFT
Przeniesiemy się do zupełnie kwadratowego świata! Będziemy zgłębiać tajniki minecraftowej wiedzy, odkrywać tajemnice Netheru. Stowrzymy własne MINECRAFTOWE breloki, wyruszymy na emocjonującą grę terenową w której będziemy musieli odnaleźć minecraftowe artefakty. Będziemy uciekać przed Creeperem i próbować pokonać niebezpieczne Moby i to wszystko bez użycia komputera!


Turnus 2
08.07-12.07 HARRY POTTER I PRZYJACIELE
Zapraszamy wszystkich fanów Harrego Pottera. Przeniesiemy się wspólnie do zamiejscowego wydziału Maggi i Czarodziejstwa. Będziemy poznawać swoje patronusy, tworzyć róźdżki i trenować zaklęcia. Wyruszymy w wyjątkową grę terenową z mapą Huncwotów. Przekonamy się czy peleryna niewidka istniała i weźmiemy udział w lekcji przesadzania Mandragor.

Turnus 3
15.07 -19.07 SUPER HERO
Fani Marvela, komiksów i superbohaterek i superbohaterów- przybywajcie 🙂 Co łączy Spidermana, WonderWomen, Hulka i Miraculum? och! bardzo wiele.
Będziemy szybcy, silni, zwinni, sprytni! Będziemy tworzyć własne komiksy i tworzyć właśne Super-Kubki. Dowiemy się kto może zostać bohaterem, oraz jaką MOC ma każdy w sobie. Urządzimy sobie Turniej zadań dziwnych i różnych,  a na koniec wyruszymy na zupełnie niezwykłą grę terenową Tajną misję- ratującą Świat!

 

Turnus 4
22.07-26.07 SZALENI NAUKOWCY
Turnus dla prawdziwie ciekawych świata! Dowiemy się jak działa nasz mózg próbując wyjaśnić iluzje optyczne. Pod mikroskopem zbadamy różne substancje, obserwując jak niewidzialny ludzki okiem świat wygląda w  powiększeniu. Wyprodukujemy własne Mega Gluty,  skonstruujemy pojazdy latające, a nawet weźmiemy udział w warsztatach wybuchowych

Turnus 5
29.07-02.08 POKEMONY
Fani Pokemonów- zapraszamy!
Wyruszymy w grę terenową z rozwiązywaniem Poke-zagadek oraz poszukiwaniem pokemonów. Stworzymy portrety ulubionych pokemonów na szkle. Spróbujemy podzielić pokemony ze względu na typy, odkryjemy na bazie jakich zwierząt i roślin zostały stworzone, stworzymy własnego Pokemona

Turnus 6
05.08-09.08 WARSZTATOWNIA
Igły, nitki, włóczki, płótna, młotki i gwoździe, glina, deska. To wszystko posłuży nam do mega zabawy podczas najbardziej twórczego turnusu. Poznamy różne sposoby na tworzenie- będziemy wymyślać, próbować i działać. Stworzymy własne Zegary, zabawki i różne przydasie.

Turnus 7
19.08-23.08 NA DAWNYM PODWÓRKU
Co robiły dzieci przed wynalezieniem Internetu? Znamy odpowiedzi na to pytanie. Będziemy skakać w gumę i szczura. Nauczymy się kilku sztuczek ze skakanką. Stworzymy własne „zośki”, będziemy oglądać bajkę z rzutnika na kliszę. Pogramy w stare gry podwórkowe, wyruszymy na podchody. Wspólnie odkryjemy uroki „dawnego podwórka”. Przybywajcie 🙂

Tydzień 8
26.08-30.08- MINECRAFT
Przeniesiemy się do zupełnie kwadratowego świata! Będziemy zgłębiać tajniki minecraftowej wiedzy, odkrywać tajemnice Netheru. Stowrzymy własne MINECRAFTOWE breloki, wyruszymy na emocjonującą grę terenową w której będziemy musieli odnaleźć minecraftowe artefakty. Będziemy uciekać przed Creeperem i próbować pokonać niebezpieczne Moby i to wszystko bez użycia komputera!

zapewniamy:
opiekę w godzinach 7.30-17.30
wyżywienie 4 posiłkowe
ubezpieczenie NNW
materiały,
bogaty program,
wyjścia i wycieczki

koszt: 
Przy zapisie do końca kwietnia: 850zł
zapis od 1 maja- 900zł

PLAN 2024 
Każdy tydzień będzie pełen atrakcji:

–  podchody po okolicy
-zajęcia tematyczne,
– zabawy w parku, na świeżym powietrzu,
– warsztaty plastyczne i artystyczne,
– kącik majsterkowy i krawiecki,
– wycieczki,
– zabawy integracyjne,
– warsztaty team building,
– gra terenowa,

Otrzymanie potwierdzenia zapisu na maila jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Informacje dotyczące płatności i szczegółowy plan będzie podany pod koniec kwietnia 🙂

 

ZAPISY NA DOLE STRONY.
zapisują się Państwo tylko na pierwszy dzień- rezerwacja obejmuje cały turnus 🙂