Najlepsze półkolonie w Krakowie 2022

Najlepsze półkolonie w Krakowie 2022


 

Jeśli szukasz półkolonii letnich 2022 w Krakowie zapraszamy do Harcownii.
Podczas wakacji z nami nie ma czasu na nudę!
 Pomysłowi animatorzy zapewnią atrakcje na najwyższym poziomie! Będzie mnóstwo zabawy, śmiechu i atrakcji.

W planie między innymi:
-warsztaty plastyczne,
-zajęcia ruchowe,
-fitness dla dzieci,
-wycieczki wyjazdowe i spacery po okolicy, (
każdego dnia spędzamy czas na świeżym powietrzu)
-wyjścia na basen,
-podchody, 

-twórcze zabawy, szalone eksperymenty i wiele, wiele innych atrakcji. Organizujemy program w taki sposób, aby dzieci podczas półkolonii 2022 nie miały czasu na nudę 🙂
PÓŁKOLONIE PRZENACZONE DLA DZIECI OD 6 lat!(rocznik 2015)

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa dzieci, dlatego podczas półkolonii 2022 oferujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.
PÓŁKOLONIA 2022 ZGŁOSZONA DO KURATORIUM OŚWIATY
Program dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników turnusu.
Naszą misją jest zobaczyć radość w oczach dzieci- przekonaj się, że potrafimy tego dokonać !

Wszystkie posiłki dostarcza nam firma cateringowa, która specjalizuje się w żywieniu dzieci, stąd posiłki są zdrowe i zróżnicowane.

 

zapewniamy:
opiekę w godzinach 7.30-17.30
wyżywienie 4 posiłkowe
ubezpieczenie NNW
materiały,
bogaty program,
wyjścia i wycieczki

koszt:
zapis do końca maja: 680zł
zapis od czerwca: 740zł

PLAN WAKACJE 2022 
Każdy tydzień będzie pełen atrakcji:

– wyjście na basen
–  Podchody
– warsztaty plastyczne i artystyczne
– wycieczka
– zabawy integracyjne
– spacery
– warsztaty team building
– gra terenowa

ZAPISY NA DOLE STRONY.
zapisują się Państwo tylko na pierwszy dzień- rezerwacja obejmuje cały turnus 🙂

 
 
 
turnusy:

Zupełna nowość! leśne wakacje, które realizujemy w Szkole Kangurowej na ul. Podgórki Tynieckie. Będzie aktywnie, przyrodniczo, leśnie. Otworzymy swoje oczy, uszy i nosy, aby dogłębnie odkryć tajemnice lasu. Poznamy okoliczne drzewa, nauczymy się rozróżniać liście. Wspólnie przemierzymy ścieżki Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Rozwiążemy zadania niezwykłej gry terenowej, wykonamy własne ozdoby pokoju metodą string-art. Będziemy odpoczywać na łonie natury i aktywnie spędzać czas z rówieśnikami. Zbudujemy szałasy, udamy się na podchody, będziemy dziećmi 🙂

Czy podróże w czasie są możliwe? Oczywiście! wystarczy odrobina wyobraźni i dobry przewodnik! Wspólnie z Harcownią przeżyjemy 5 dniową podróż w czasie! Odwiedzimy krainę dinozaurów i wielkich wulkanów, zatrzymamy się u Starożytnych ludów i przekonamy się co im zawdzięczamy. Powędrujemy do odległych zamków średniowiecznych i poznamy niezwykłe rycerskie historie. Wspólnie z wielkimi żeglarzami odkryjemy Nowe lądy, zajrzymy do pracowni wielkich malarzy i wyjątkowych wynalazców. To wszystko w 5 dni!

Dookoła świata w 5 dni!
Wspólnie przemierzymy świat poznając kulturę i zwyczaje panujące na innych kontynentach. Będziemy zgłębiać świat zwierząt, ludzi i roślin. przekonamy się w co bawią się dzieci na całym świecie. Będziemy tworzyć inspirując się kulturami ludów afrykańskich. Odkryjemy zupełnie wyjątkowe zwierzęta!

W trakcie turnusu zgłebimy świat mitycznych bogów, herosów i potworów. Zmierzymy się z 12 pracami Herkulesa, spróbujemy przemierzyć labirynt słynnego Minotaura. Zorganizujemy wspólną olimpiadę na której zapłonie olimpijski znicz. Poznamy mitologiczne zwierzęta i bogów starożytnych cywilizacji.
Ponadto dowiemy się się jakie zwyczaje i moda panowała u starożytnych Greków.

Czy wiesz jakie tajemnice posiada ludzkie ciało? Wspólnie sprawdzimy nasze możliwości próbując przeróżnych aktywności sportowych. Będziemy  spędzać czas na świeżym powietrzu i pobliskim boisku sportowym. Wybierzemy się także na wycieczkę do parku linowego, Przekonamy się czy w ciele człowieka są kości, które odrastają, co tak naprawdę jest potrzebne do oddychania, jak szybko porusza się powietrze wydychane podczas kichnięcia.
Dowiemy się czy możliwe jest, że każdy człowiek w ciągu życia jest w stanie własnymi łzami napełnić basen olimpijski? Stworzymy oddychające płuca i sami będziemy ćwiczyć naszą wydolność. 

Przeniesiemy na Dziki zachód i będziemy naprawdę świetnie się bawić. Płukanie złota, polowanie na bizony, rzut lassem i dojenie krowy to tylko kilka atrakcji jakie na nas czekają. Wspólnie wykonamy indiańskie łapacze snów. Weźmiemy udział w szalonej grze terenowej gdzie będziemy wykonywać najróżniejsze zadania.

przeniesiemy się do Zamku w Hogwarcie, będziemy latać na miotłach i grać w quidicha
Wykonamy wspaniałe różdżki, będziemy uczestniczyć w lekcjach eliksirów. Podczas zajęć z zielarstwa spróbujemy ujarzmić dzikie mandragory, które zabierzemy ze sobą do domów! Na koniec weźmiemy udział w wyjątkowym turnieju czarodziejów!

tydzień niezwykły! Harcownia przemieni się z jedno z najlepiej rozpoznawanych miejsc na Ziemi. Będziemy mieli szansę uczestniczyć w warsztatach teatralnych, wspólnie wystawimy “mini przedstawienia”. Będziemy tworzyć stroje i projektować rekwizyty. Zorganizujemy sesję zdjęciową podczas której będziemy naprawdę świetnie się bawić. Nie zabraknie seansu filmów z naszym udziałem z iście hollywoodzkim popcornem 🙂

Młotki i gwoździe, igły i nitki, klocki, drewno, sznurki i klej! Oj będzie się działo. Będziemy tworzyć na 1000 sposobów, konstruować, projektować i realizować. Stworzymy własne gry, ozdoby do pokojów i małe dekoracje. Będziemy mieć szansę spróbować “zakazanych” narzędzi i posiąść niezwykłe “zwykłe” umiejętności.