Najlepsze półkolonie w Krakowie 2021

Najlepsze półkolonie w Krakowie 2021


 

Jeśli szukasz półkolonii 2021 w Krakowie zapraszamy do Harcownii.
Podczas wakacji z nami nie ma czasu na nudę!
Każdy turnus ma swój unikalny temat, który przeniesie nas do zupełnie innego świata. Pomysłowi animatorzy zapewnią atrakcje na najwyższym poziomie! Będzie mnóstwo zabawy, śmiechu i atrakcji.

W planie między innymi:
-warsztaty plastyczne,
-zajęcia ruchowe,
-fitness dla dzieci,
-wycieczki wyjazdowe 
-spacery po okolicy, (
każdego dnia staramy się spędzać przynejmniej 3 godziny na świeżym powietrzu)
-wyjścia na basen,
-podchody, 

-twórcze zabawy, szalone eksperymenty i wiele, wiele innych atrakcji. Organizujemy program w taki sposób, aby dzieci podczas półkolonii 2021 nie miały czasu na nudę 🙂
PÓŁKOLONIE PRZENACZONE DLA DZIECI OD 6 lat!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa dzieci, dlatego podczas półkolonii 2021 oferujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.
PÓŁKOLONIA 2021 ZGŁOSZONA DO KURATORIUM OŚWIATY
Program dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników turnusu.
Naszą misją jest zobaczyć radość w oczach dzieci- przekonaj się, że potrafimy tego dokonać !

Wszystkie posiłki dostarcza nam firma cateringowa, która specjalizuje się w żywieniu dzieci, stąd posiłki są zdrowe i zróżnicowane.

 

zapewniamy:
opiekę w godzinach 7.30-17.30
wyżywienie 4 posiłkowe
ubezpieczenie NNW
materiały,
bogaty program,
wyjścia i wycieczki

koszt:
zapis w przedsprzedaży do 10 maja 550 zł
zapis od 10 maja do 6  czerwca 590 zł
zapis po 6 czerwca 620 zł

 

Poniżej przedstawiamy propozycje tematów, rezerwacje na dole strony. 

1. 4 Żywioły → 28.06-2.07

Wybierzcie się z nami w podróż po tajemnicach naszej planety, w trakcie której poznamy fascynującą moc 4 żywiołów.
Przekonamy się skąd właściwie wzięła się Ziemia i z czego jest zbudowana. Kto ją zamieszkiwał dawno zanim pojawiliśmy się my? W trakcie wyprawy do wnętrza Ziemi poznamy barwne skały i minerały. Będziemy eksperymentować z powietrzem i ogniem! Udowodnimy, że woda mimo swojej pospolitości jest jedną z najciekawszych substancji, z jaką się spotykamy. Poznamy też moc energii odnawialnej!

2. Tajemnice Starożytnej Mumii → 5-9.07

Zapraszamy na wyprawę szlakiem starożytnych cywilizacji!
Spróbujemy wspólnie odkryć co zawdzięczamy ludom starożytnym!
Razem stworzymy mumie i namalujemy na płótnie pejzaż prosto z Gizy. Wspólnie zbudujemy zegar słoneczny, dowiemy się kim był sfinks i po co Egipcjanom skarabeusz… ! Przekonamy się czy w Egipcie można spotkać człowieka z głową zwięrząt.
Planowana jest wycieczka do Mueum Archeologicznego wraz z warsztatami.

3. Za murami Zamku → 12-16.07

Wspólnie wyruszymy w podróż po zamkowych komnatach. Odkryjemy tajemnice zamkowych lochów i sal balowych. Nauczymy się tańczyć dworskiego Menueta. Stworzymy Drużynę Rycerską, która będzie uczestniczyć w najprawdziwszym turnieju Rycerskiem, a Damy Dworu w pięknych stworzonych strojach będą dzielnie dopingować dzielnych Wojów!
Nie zabraknie tworzenia tarcz, projektowania sukni i detektywistycznej wycieczki zamkowym szlakiem. Zaprosimy Was także na lekcję władania białą bronią!

4. Survivalowa Przygoda → 19-23.07

Survival w mieście to wyzwanie, ale damy radę!
Podczas tego tygodnia wakacji dowiemy się jak używać kompasu i wyznaczać azymuty. Będziemy uczyć się chodzić zgodnie z mapą, a nie GPSem! Poznamy sposoby wyznaczania kierunków świata po znakach w przyrodzie.  Wspólnie przygotujemy stos ogniskowy i spróbujemy rozpalić go od jednej zapałki! Będziemy uczestniczyć w warsztatach I pomocy, na których nauczymy się jak ratować życie!

5. Na dawnym Podwórku → 26-30.07

Raz, dwa, trzy- gonisz ty! Zapraszamy na tydzień pełen wyśmienitej zabawy! Przypomnimy sobie stare zabawy podwórkowe. Nauczymy dzieci skakać w gumę i rzucać kulki! Stworzymy telefony z puszek, nauczymy się kilku wyliczanek 🙂 Będziemy majsterkować, aby przygotować sobie proste zabawki i udowodnimy, że życie bez Internetu było możliwe!

6. W pustyni i w puszczy → 2-6.08

To nie temat szkolnej lektury lecz zaproszenie do podróży po odległych zakątkach świata w poszukiwaniu wyjątkowych zwierząt i roślin! Turnus dla głodnych świata Odkrywców, którzy świat przyrodniczy zaskakuje i pochłania! Przemierzymy wspólnie lasy Amazonki, pustynie i sawanny oraz przestworza, a wszystko po to, by znaleźć wyjątkowe zwierzęta i rośliny!
Zaprosimy do nas Przyrodnika, który opowie nam mnóstwo ciekawostek o tym wspaniałym świecie przyrody. Stworzymy własne ruchome piaski!

7. Podziemny Świat → 9-13.08

Czy świat to tylko to co widzimy codziennie?
O nie! odkryjemy jak fascynujące jest to, czego oko ludzkie nie widzi! przekonamy się co drzemie pod powierzchnią ziemi. Dowiemy się z czego zbudowana jest nasza planeta, jak powstały i powstają nadal wulkany. Skąd woda w gejzerach jest tak gorąca? Czy wulkan może wybuchać na dnie morza?  Czy istota żywa może przeżyć wyłącznie pod ziemią? Jak pracują korzenie roślin? Na te pytanie będziemy próbować znaleźć odpowiedź wspólnie! Nie obejdzie się także bez warsztatów ogrodniczych!

8. Morskie Opowieści → 16-20.08

Co kryją w sobie morskie głębiny? Czy wśród morskich fal można spotkać ssaki? Dowiemy się jak “działa” rafa koralowa, od jak dawna na ziemi występują ukwiały, a także czy istnieją zwierzęta złożone tylko z głowy i odnóży.
Zatrzymamy się na piaszczystych plażach wysp hawajskich, a nawet wyruszymy w podróż z piratami! 

9. Mam Talent! → 23-27.08

To wakacyjny Misz-Masz przygotowany przez Harcownię.
Każdy ma talent, czasem trzeba pozwolić go odkryć 🙂 Tydzień podczas, którego będziemy tworzyć na milion sposobów, szyć, grać, śpiewać, skakać i gimnastykować się. Znajdziemy tu przestrzeń dla rozwijania pasji i zainteresowań. Spróbujemy wbijać gwoździe, chwycić za igłę i nitkę, zaśpiewać piosenki w kanonach. Będziemy tworzyć arcydzieła na płótnie i projektować odlotowe stroje!

REZERWACJE PONIŻEJ 🙂