Spotkanie z Podróżnikami

Spotkanie z Podróżnikami

Zapraszamy naszych mniejszych i większych podróżników (od 4 r.ż) na spotkanie z podróżnikami – Anną i Mateuszem Ingardenami.
Podczas pierwszych zajęć zabiorą nas oni do ABORYGEŃSKIEJ JASKINI.
Podczas podróży w australijski interior zobaczymy pokaz zdjęć z podróży, zapoznamy się z aborygeńskimi tradycjami i wierzeniami, a także wykonamy własne aborygeńskie MALUNKI KROPKOWE.
To wszystko przy akompaniamencie NIEZWYKŁEGO INSTRUMENTU –> aborygeńskiego didgeridoo.

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ?
W dzisiejszych czasach wiedzę o świecie – świecie przyrody, odmiennych kultur, architektury i tradycji – można czerpać z wielu źródeł. Jednakże ani Internet, ani książki nie są w stanie przekazać wiedzy na ten temat w taki sposób, by zachęcić młodego człowieka do eksploracji i doświadczania tych, niejednokrotnie, bardzo dalekich rzeczywistości.
Najlepszym źródłem wiedzy o innych krajach są spotkania z osobami, które na własnej skórze przeżyły spotkania z „innym” i „nowym” oraz potrafią o tych doświadczeniach opowiadać z
entuzjazmem. Spotkania z ludźmi, którzy tu i teraz opowiedzą jak to jest podróżować po dalekich zakątkach świata i którzy dzięki swoim opowieściom zarażą młodzież „bakcylem przygody i wypraw”.

Wybierz i zarezerwuj termin online

Dzięki nowemu systemowi rezerwacji – otrzymasz potwierdzenie natychmiast!